Alfa Kimya

TarihOcak 2018
LokasyonKüçükçekmece, İstanbul
MüşteriAlfa Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Webwww.alfakimya.com

Türkiye’nin önde gelen kimyasal ürün tedarikçisi ve üretici olan Alfa Kimya caniasERP’yi tercih etti. ERP projesini NERMA Danışmanlık ve Yazılım proje ekibiyle başarılı bir şekilde canlı kullanıma aldı. Tüm iş süreçlerini NERMA Danışmanlık ve Yazılım ile beraber takip edecekler.

Alfa Kimya uzun yıllar boyunca kurumsal kaynak planlaması ile ilgili bir çok yatırımda bulunmuş ancak günümüz koşullarına uygun platform bağımsız bir altyapıya sahip olan caniasERP’den yana tercihini kullanmıştır. caniasERP’nin karmaşayı kaldıran hızlı ve esnek yapısı ile Alfa Kimya iş süreçlerini kolaylıkla yönetebilmektedir.

Alfa Kimya Hakkında

Alfa Kimya San. ve Tic. A.Ş., 1983 yılında kurulmuştur. İlk yıllarda tekstil yardımcı kimyasalları satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. Daha sonra Uzakdoğu ülkelerinden mümessillikler alarak tekstil boyalarının ithalatını ve pazarlamasını yapmıştır. İlerleyen yıllarda Almanya’da faaliyet gösteren Stockhausen firmasının Türkiye kuruluşu Türk-Stockhausen A.Ş. ile birlikte tekstil yardımcı kimyasallarının üretimi ve pazarlamasını gerçekleştirmiştir.

Pazar dinamizmini her geçen gün güçlendiren Alfa Kimya, uyguladığı ileriye dönük, müşteri odaklı, akılcı yatırım ve uygulamalarla sektörün önde gelen söz sahibi firmalarından biri konumuna gelmiştir.