BM Makina

TarihHaziran 2016
LokasyonGebze, Kocaeli
MüşteriBM Makina
Webwww.bmmakina.com.tr

BM Makina A.Ş. canias ERP’yi tercih etti. Tüm iş süreçlerini NERMA Danışmanlık ve Yazılım ile beraber takip edecekler..

BM Makina Hakkında

BM Makina 1999 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. BM Makina sektöre Vahle ve Lifket firmalarının Türkiye temsilciliğiyle başlamıştır.
Sektörde başardığı kaliteli hizmetler sonrasında, müşteri talepleri ile 2003 senesinde BKB profilleri ile üretime başlamıştır. Türkiye’de üretilmeyen BKB profil sistemleri profesyonel anlamda ilk olarak BM Makina tarafından üretilmiştir.
2009 senesinde yine Türkiye’de üretimi bulunmayan KATO Kablo Toplama Tamburunun üretimine başlanmıştır.
DEMYKS Vagon Kaldırma Krikoları imalatı 2011 senesinde başlamış olup, bugün Alman Kumbruch firmasının lisansı ile Türkiye’de üretime devam etmektedir.
BM Makina müşteri ihtiyaç ve taleplerini daha iyi karşılayabilmek adına 2011 senesinde 11.000 m2 kapalı alana sahip olan fabrika yatırımını Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde tamamlamıştır. Bugün 50’yi aşkın çalışanından oluşan deneyimli ve dinamik kadrosu ile Gebze’de bulunan fabrikasından Dünya’nın birçok ülkesine ve Türkiye’nin her yerine ürünlerini göndermektedir.
Kaliteyi tavizsiz şart olarak benimseyen BM MAKİNA gücünü; en önemli varlığı müşterileri ve çalışanlarına olan güveninden alır.
Mühendislik ve üretimde uluslararası standartlara uygun, yüksek güvenlik ve ileri teknoloji ile ihtiyaç ve isteklerinize göre farklı kapasite ve özelliklerde tasarımlanan yüksek verimli ürünler ile hizmet vermektedir.