Glohe Bitkisel Ürünler

TarihEylül 2016
LokasyonKadıköy, İstanbul
MüşteriGlohe Bitkisel Ürünler
Webwww.glohe.com.tr

GLOHE BİTKİSEL ÜRÜNLER SAN. ve TİC. A.Ş canias ERP’yi tercih etti. Tüm iş süreçlerini NERMA Danışmanlık ve Yazılım ile beraber takip edecekler.

Glohe Bitkisel Ürünler Hakkında

Glohe insana ve doğaya özen gösteren, bütünüyle doğal bir hayat anlayışını bilimsel yeniliklerle birleştiren öncü bir kurumdur. Glohe doğanın gücüne olan inanci, yetkin kadrosu laboratuvarlarında yaptığı yenilikçi buluşlar ve green production (yeşil üretim) teknolojisiyle özgün formüller kullanmaktadır.

En son teknolojiyle kurulan yeni tesislerinde cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ev bakım & temizlik ürünleri ve bebek ürünlerini üretebilecek bilgi ve teknoloji donanımıyla yola çıkmıştır. Kozmetik, kişisel bakım ve temizlik sektörüne doğanın bütün saflığını taşımayı ilke edinen Glohe, bünyesindeki markaların bütününde sentetik içermeyen ürünler geliştirerek doğayı ve insanı korumaktadır.

Glohe, Bioarge Laboratories ile birlikte üç yıldır süren Araştırma – Geliştirme çalışmaları ve Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Kozmetik Üretim ve Araştırma Birimi laboratuvarlarında yapılan testlerle çalışmalarını sürdürmektedir. Üniversite testleri ve Bioarge eş zamanlı olarak çift taraflı kontrol sistemi sağlamaktadır.