Şehir Işıkları Açıkhava Reklamcılık

TarihŞubat 2016
LokasyonMecidiyeköy, İstanbul
MüşteriŞehir Işıkları Açıkhava Reklamcılık
Webwww.sehirisiklari.com.tr

Şehir Işıkları Açıkhava Reklamcılık canias ERP’yi tercih etti. Tüm iş süreçlerini NERMA Danışmanlık ve Yazılım ile beraber takip edecekler.

Şehir Işıkları Açıkhava Reklamcılık Hakkında

1996 yılından bugüne Şehir Işıkları Reklam, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile reklam süreçleri deneyimini birleştirerek sosyal paydaşların beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

Şehir Işıkları Reklam, Yerel yönetim ve işletme sahipleri kent mobilyaları yerlerinin kiralanması, ihtiyaca cevap verecek kalite ve uluslararası standartlarda üretilen; sektörün önemli mecralarından olan kent mobilyalarının, proje bazında kaynaklarını etkin kullanarak optimum maliyet ile yatırımın yapılmasını hedeflemiş ve en iyi hizmet parolası ile işletilmelerini sağlamaktadır.

Reklam sektöründe insan faktörü ve iletişimin önemine inanan Şehir Işıkları, müşterilerini karşılıklı güven temeline dayanan uzun vadeli stratejik ortaklıklar aracılığı ile hedefleri konusunda desteklemeyi ilke edinmiştir.

Bugün kent mobilyaları alanında 40 merkezin toplam 9379 noktasında müşterilerini hedef kitleleri ile buluşturan Şehir Işıkları, verdiği hizmetle müşterilerine katmadeğer sağlarken, Açıkhava mecrasının sektör liderlerinden olma hedefine emin adımlarla ilerlemekte ve Anadolu’yu karış karış gezerek saha tecrübesini tasarım zenginliği ve ileri teknolojiyi bir araya getirerek siz reklam verenleri kentliler ile buluşturmaktadır.